Pārdod lauku saimniecību Smiltenes novadā

Pārdod lauku saimniecību Smiltenes novadā Pārdod lauku saimniecību Smiltenes novadā

Pārdod skaistu, iekoptu lauku saimniecību Smiltenes novada Launkalnes pagastā. Saimniecības darbības virzieni ir kokapstrāde, netradicionālā lauksaimniecība, tūrisms un kosmētikas ražošana.

Saimniecība nodarbojas ar dažādu dzīvnieku (fazāni, strausi, pundurkazas u.c.) un zivju (karpas, karūsas, stores, sami u.c.) audzēšanu. Atpūtas vietā pieejamas naktsmītnes, telts un piknika vieta, bērnu rotaļu laukums, peldvieta. Gida pavadībā iespējams doties ekskursijā pie eksotiskajiem dzīvniekiem un putniem. Labiekārtotā un ainaviskā vide ir kā radīta ģimenes atpūtai, ceļojošiem tūristiem un dažādu pasākumu un sporta spēļu organizēšanai. No dabīgām izejvielām ražotā kosmētikas līnija ir iecienīta klientu vidū.

Saimniecībai piederošais nekustamais īpašums sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 12.6 ha (t.sk., 5.6 ha lauksaimniecības zeme un 5.6 ha meži), divstāvu dzīvojamās mājas (154.6 m2), saimniecības ēkas un pirts (sauna, ģērbtuve + priekštelpa, duša un vanna, banketzāle (līdz 20 personām)). Divstāvu mājā ir trīs guļamistabas, viesistaba, virtuve ar ēdamtelpu, halle ar kamīnu, kabinets, WC un vannas istaba. Mājā ir karstā gaisa apkure ar kamīnu, gaisa siltumsūknis. Vietējais ūdensvads un kanalizācija. Garāža divām automašīnām, malkas šķūnis. Ērta piebraukšana. Pieejamas visas komunikācijas.

Lielisks piedāvājums, kur turpināt un attīstīt jau izveidotu biznesu.

 

Papildus informācija

  • Novads / pagasts: Smiltenes novads/Launkalnes pagasts
  • Ciems: ---
  • Platība kv. m.: ---
  • Zemes platība kv. m.: 126000
  • Pielietojums: Nav zināms
  • Cena: 260 000 EUR
  • Kontaktpersona: Birojs - t. 64207022, latio@lvkv.sia.lv
Skatīts 5366 reizes
Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Uzzināt vairāk Piekrītu Noraidīt