ACTIVITIES

Mēs esam ne tikai profesionāļi savā jomā, bet arī pārstāvam profesionālu basketbola sporta komandu

There is no translation available.

0 lvkvSIA “Latio vērtētāji & konsultanti Vidzemē” (“LV&KV”) ir uzņēmums, kas investē ne tikai nekustamo īpašumu ilgtermiņa projektos, bet arī dažādos sporta pasākumos un aktivitātēs. Tieši tāpēc, kā viens no sponsoriem, jau vairākus gadus mēs sniedzam atbalstu “Valmiera Glass ViA” basketbola komandai.

Šī gada 26.februārī “Valmiera Glass ViA” basketbola komanda, kurā katras sezonas spēlē cīņā dodas arī mūsu uzņēmuma darbinieks Klāvs Dubults, savā laukumā uzņēma “Liepājas Basketbola” komandu.

Read more ...

Atvērtā māja privatmāju ciematā "Poķi"

There is no translation available.

Atvērtā māja privatmāju ciematā "Poķi"Turpinot jau iepriekš veiksmīgi aizsākto tradīciju, šī gada 18.oktobrī SIA “Latio vērtētāji un konsultanti Vidzemē” (SIA “LV&KV”) jau devīto reizi rīkoja reklāmas projektu “Atvērtā māja”. Pasākums norisinājās privātmāju ciematā “Poķi”, Valmieras pagastā, kura laikā apmeklētājiem tika piedāvāta iespēja iepazīties ar teicamas kvalitātes jaunuzceltu divstāvu dzīvojamo māju. Interesenti atzina, ka dzīvojamās mājas kvalitāte un stils ir augstā līmenī, kā arī tā liecina par ļoti nepieciešamu iezīmi - mājīgumu.

Read more ...

Dalība izstādē "Vidzemes uzņēmēju dienas 2016" (Latvian)

Dalība izstādē "Vidzemes uzņēmēju dienas 2016"Arī šogad esam lepni pārstāvēt savu nozari un reģionu ikgadējā izstādē "Vidzemes uzņēmēju dienas 2016" . Šogad mūsu stendā ikviens varēja saņemt sertificētu mākleru konsultācijas par nekustamo īpašumu tirgu un dažādiem ar nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem, kā arī piedalīties aptaujā un laimēt Fiskars lāpstu. Izstādes moto šogad "LAIKS BŪVĒTIES"!

 

 

Dalība izstādē "Vidzemes uzņēmēju dienas 2016"   Dalība izstādē "Vidzemes uzņēmēju dienas 2016"   Dalība izstādē "Vidzemes uzņēmēju dienas 2016"

Exhibition "Art workshop in Trikata"

Exhibition "Art workshop in Trikata"Valmiera Art school art student's artwork exhibition "Art workshop in Trikata" is now available for viewing (from Wednesday, August 3, 2016), in the shopping centre "R32" in Valmiera, Rigas Street 32.

Every summer Valmiera Art School students go to work outside the school walls, where they can be inspired by the glorious Latvian nature. This exhibition gives an insight in the beauty of Trikata.

.

Read more ...

Apsveicam Latvijas sportistus (Latvian)

Apsveicam Latvijas sportistus"Latio vērtētāji & konsultanti Vidzemē" jau vairākus gadus atbalsta Baltijas izcilākos sportistus, kuri cīnās par Valsts prezidenta balvu vieglatlētikā. Sacensības notika 10. un 11. jūnijā Jāņa Daliņa stadionā, Valmierā.
Arī šogad Latio bija kopā ar sportistiem un atbalstīja viņus klātienē. Par spīti lietainajiem un vēsajiem laika apstākļiem, vairākās disciplīnās tika uzrādīti augstvērtīgi rezultāti.
Esam lepni, ka varam atbalstīt šo pasākumu, un pasniegt balvas labākajiem. Apsveicam visus sportistus un vēlam veiksmīgus startus arī turpmāk!