ACTIVITIES

LVKV 25 gadi!

There is no translation available.

1Darbs nekustamo īpašumu jomā ir dinamisks, aizraujošs ar iespējam gan celties augstākās virsotnēs, gan nolaisties. Taču vienmēr, pielāgojoties plūsmai, doties pretī jauniem izaicinājumiem.

Tieši tādēļ, atzīmējot uzņēmuma 25 gadu jubileju, LVKV kolektīvs pārliecinājās, ka viss ir iespējams - arī pacelties debesīs un lidot vēja tunelī @aerodium.

Sveiks, lai dzīvo, LVKV! Lai iegūtās emocijas sniedz vēlmi tiekties un sasniegt jaunus mērķus ikvienam no mums!

Read more ...

Atvērtajai mājai – 10.reize!

There is no translation available.

Atvērta mājaAr apaļu skaitli reklāmas projekts “Atvērtā māja” šī gada 10. jūlijā atzīmēja 10.reizi. Šoreiz SIA “LVKV” komanda bija parūpējušies par ko īpašu. Rīkotais pasākums Valmieras pagastā, privātmāju ciematā “Poķi” piedāvāja ko nebijušu – vienstāvu dzīvojamās mājas projektu. Lielais apmeklētāju skaits apliecina arī to, ka par šāda veida privātmāju projektiem interese tikai pieaug, jo pēc mājas apskates ideja guva daudz un dažādas pozitīvas atsauksmes. Kā liecina interesentu viedoklis, māju galvenokārt raksturo trīs atslēgas vārdi – komforts, gaume un mājīgums.

Read more ...

Mēs esam ne tikai profesionāļi savā jomā, bet arī pārstāvam profesionālu basketbola sporta komandu

There is no translation available.

0 lvkvSIA “Latio vērtētāji & konsultanti Vidzemē” (“LV&KV”) ir uzņēmums, kas investē ne tikai nekustamo īpašumu ilgtermiņa projektos, bet arī dažādos sporta pasākumos un aktivitātēs. Tieši tāpēc, kā viens no sponsoriem, jau vairākus gadus mēs sniedzam atbalstu “Valmiera Glass ViA” basketbola komandai.

Šī gada 26.februārī “Valmiera Glass ViA” basketbola komanda, kurā katras sezonas spēlē cīņā dodas arī mūsu uzņēmuma darbinieks Klāvs Dubults, savā laukumā uzņēma “Liepājas Basketbola” komandu.

Read more ...

LVKV lepojas – mūsu Aleksandrs

Kate un Aleksandrs JevdokimoviKonkursa “Viena diena manā mūžā” ietvaros, pēc mūsu darbinieka meitas Kates iniciatīvas, Aleksandrs kļuva par video galveno varoni. Pēc autoavārijas viņš atrodas ratiņkrēslā, taču neskatoties uz to, Aleksandrs turpina cītīgi attīstīt vairākus talantus. Viņš dzied un apmeklē nodarbības Valmieras mūzikas skolā, dodas trenēties uz sporta zāli un profesionālajā jomā ieguvis izglītību, sniedzot dažādus IT pakalpojumus.

Read more ...

Atvērtā māja privatmāju ciematā "Poķi"

There is no translation available.

Atvērtā māja privatmāju ciematā "Poķi"Turpinot jau iepriekš veiksmīgi aizsākto tradīciju, šī gada 18.oktobrī SIA “Latio vērtētāji un konsultanti Vidzemē” (SIA “LV&KV”) jau devīto reizi rīkoja reklāmas projektu “Atvērtā māja”. Pasākums norisinājās privātmāju ciematā “Poķi”, Valmieras pagastā, kura laikā apmeklētājiem tika piedāvāta iespēja iepazīties ar teicamas kvalitātes jaunuzceltu divstāvu dzīvojamo māju. Interesenti atzina, ka dzīvojamās mājas kvalitāte un stils ir augstā līmenī, kā arī tā liecina par ļoti nepieciešamu iezīmi - mājīgumu.

Read more ...