Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Pārdod komerciāla apbūves zemi Valmierā

Īss apraksts

Pārdod komerciāli izdevīgu apbūves zemes gabalu biznesa uzsākšanai Valmierā, Cempu ielā.

Īpašums atrodas autoceļa Valmiera – Rauna ceļa malā, un tam ir asfaltēts pievedceļš. Zemes gabals ir īpaši piemērots automazgātavai, taču to var izmantot dažāda veida komercdarbībai – atliek tikai sākt! Zemes gabals atrodas izdevīgā vietā Vidzemē – Valmierā, tikai 25 minūtes līdz Smiltenei, 30 minūtes līdz Cēsīm, 40 minūtes – līdz Rūjienai.

Zemes gabals atrodas netālu no Smiltenes apļa, pilsētas lielākajā rūpnieciskās apbūves teritorijā – blakus zemesgabalā jau pavasarī būvēs lauksaimniecības tehnikas izplatītāja “Amazone” centru (izplata firmu "AMAZONE", "KRONE", "STEYR u.c. firmu lauksaimniecības tehniku), kā arī apkārtnē ir tādi uzņēmumi kā “Valmieras stikla šķiedra”, Valmeta metāllūžņu iepirkšanas punkts, multifunkcionāls uzņēmums metālapstrādes jomā “Metāro”, stikla šķiedras ražotājs “Padtex”, metāla rezervuāru izgatavotājs “Valtanks” u.c.

Kopējā apbūves teritorijas platība - 1945 m2 (ja interesē, blakus pieejams vēl viens zemesgabals). Pieejamās komunikācijas – elektroenerģija, ūdensapgāde, kanalizācija.

Lieliska vieta Jūsu nākotnes komercdarbībai – audz kopā ar Valmieru un tās veiksmīgajiem uzņēmumiem!

REZERVĒTS

1945 m2

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully