Nekustamie īpašumi

Lauksaimniecības zeme Pārdod zemes gabalu Drabešu pagastā

Īss apraksts

Pārdod zemes gabalu vienā no gleznainākajiem apvidiem Latvijā – Drabešu pagastā.

Zemes gabals ir ar nelielu reljefu un īpašums ir lieliski piemērots privātmājas būvniecībai vai lauksaimniecības darbības uzsākšanai – no zemes kopējās 5.4 ha platības, 2 ha ir lauksaimniecībā izmantojamā zeme. Īpašumā esošo meža daļu 3.3 ha platībā ļoti novērtēs sēņotāji un dabas cienītāji. Lai arī gar zemes gabalu ir P20 reģionālais autoceļš, īpaši vasaras sezonā ceļmalā augošie krūmi un koki pasargās īpašumu no liekiem trokšņiem un acu skatieniem.

Ja tic leģendām, tad tieši šie apkārtnē esošie gleznainie pakalni ir piesaistījuši Zviedrijas karaļa uzmanību, un viņš licis apturēt karieti, lai ilgāk spētu izbaudīt apkārtnes skaistumu un mieru. Karalis juties tik labi, ka nolēmis iestādīt priedi (zināmu kā Zviedru priede) – kas, starp citu, atrodas tikai dažu minūšu gājiena attālumā no šī īpašuma. Arī Āraišu ezers, Āraišu ezerpils arheoloģiskais parks un Āraišu vējdzirnavas atrodas īsas pastaigas attālumā.

Lai arī īpašums atrodas tik mierīgā un ainaviskā vietā, tikai 7 minūšu brauciena attālumā ir Cēsu pilsēta, kur ir viss nepieciešamais ikdienas vajadzībām – izglītības iestādes, dažāda veida veikali, kafejnīcas un restorāni, parki un pastaigu vietas, izklaižu un atpūtas iestādes utt. Turklāt, īpašumam ir laba atrašanās vieta Vidzemē – tikai pusstunda līdz Valmierai, 25 min līdz Siguldai, nepilna pusotra stunda līdz Rīgai.

Ļaujiet īpašumam Jūs iedvesmot! Vairāk informācijas - zvanot pa norādīto tālruni.

PĀRDOTS

5.4 ha

Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully