Nekustamie īpašumi

Dzīvokļi Pārdod gaišu divu istabu dzīvokli Valkā

Īss apraksts

Tiek pārdots gaišs divu istabu dzīvoklis Valkā, ēkas trešajā stāvā. Dzīvoklim ir ērts plānojums – tajā ir gaitenis, plaša virtuve, kur ir vieta arī ēdamzonai, divas atsevišķas istabas, tualete atsevišķi no vannas istabas, lodžija. Lieliska iespēja kļūt par dzīvokļa īpašnieku un attīstīt savu dzīvi pierobežā – pilsētā, kura atrodas divās valstīs un kura lepojas ar divām valodām un kultūrām!

Kopējā dzīvokļa platība – 52.4 m2.

Dzīvokļu ēkai ir laba atrašanās vieta – tuvumā ir ārstniecības iestādes (mazāk kā 5 minūšu gājiena attālumā ir aptieka un zobārstniecības prakse, pusotra kilometra attālumā Vidzemes slimnīca), dažāda veida veikali (mazāk kā desmit minūšu attālumā ir “top!”, “Freko”, dažādi apģērbu un santehnikas veikali, “Selver”, “Rimi” u.c.), mazāk kā 10 minūšu attālumā Valkas 1. pasta nodaļa, Valkas bērnu un jaunatnes sporta skola, Valkas jauniešu centrs, Valkas ģimnāzija.

Valka robežojas ar tās dvīņu pilsētu Valgu, tāpēc pilsētas centrā ir iespēja atrasties divās valstīs vienlaicīgi – ar vienu kāju Latvijā, bet otru – Igaunijā. Dzīve pierobežā nav vienmuļa - ļaujieties dejām zaļumballēs Valkas estrādē, dotieties nomierinošās pastaigās pa Pedeles dabas taku, iepazīstiet Valku Valkas novadpētniecības muzejā, apmeklējiet pasākumus Valgas pilsētas centrā un baudiet atpūtu Pedeles atpūtas zonā Valgā!

Unikālā pilsētu robeža nodrošina ērtu sabiedriskā transporta satiksmi gan pa Latviju, gan Igauniju.

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

52.4 m2

52.4

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
  • Gāze
  • Stāvlaukums

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully