Nekustamie īpašumi

Komercobjekti Pārdod komercobjektu Mūrmuižā, Valmieras novadā

Īss apraksts

Pārdod īpašumu Mūrmuižā, kur attīstīt vai paplašināt uzņēmumu netālu no rosīgās Valmieras pilsētas! Īpaši piemērots piedāvājums, ja savam uzņēmumam meklējat vietu noliktavām, ražošanas telpām, darbnīcai vai kam citam.

Kopējā zemes platība – 4819 m2.

Ciematā viss ir viegli un ērti sasniedzams arī ar kājām. 10-15 minūšu gājiena attālumā atrodas sabiedriskā transporta pieturas, pārtikas veikals “mini top!”, Mūrmuižas pasta nodaļa.

Izdevīgās atrašanās vietas dēļ, Mūrmuižas ciems ir laba vieta, kur attīstīt savu uzņēmumu – tikai 10 minūšu brauciena attālumā atrodas Valmieras pilsēta un 25 minūšu brauciena attālumā ir Cēsis, kā arī ir labs savienojums ar valsts nozīmes autoceļiem A3 (Inčukalns—Valmiera—Igaunijas robeža) un A2 (Rīga—Sigulda—Igaunijas robeža), kā arī reģionālo autoceļu P18 (Valmiera-Smiltene). 

Mūrmuiža - ciems ar potenciālu! Attīstiet komercdarbību Valmieras novadā – reģionā ar lielākajiem Vidzemes ražotāju un tirdzniecības uzņēmumiem!

4819 m2

Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully