Nekustamie īpašumi

Mājas Pārdod īpašumu Trikātas ielā 22, Strenčos

Īss apraksts

Iemaini dzīvokli Valmierā vai Cēsīs pret sešu dzīvokļu māju Strenčos! 

Pārdod īpašumu daudzdzīvokļu ēku dzīvojamās apbūves teritorijā. Īpašumā – sešu dzīvokļu ēka, šķūnis, plašs pagalms. Kopējā platība – 3285 m2.

Pieejamās komunikācijas – ūdensvads, elektrība un kanalizācijas sistēma – nodrošina ērtības un pamatu iespējamai nākotnes attīstībai. Viegla piekļūšana īpašumam.

Mazāk kā 10 minūšu gājiena attālumā ir Strenču novada pašvaldība, tirgus laukums un pārtikas veikals “top!”, Strenču kultūras nams, Strenču pamatskola, estrāde.

Strenču pilsēta, kas atpazīstama kā “Starptautiskā Plostnieku pilsēta” un Gaujas plostnieku svētku mājvieta, ir dinamiska vieta, kas bagāta ar interesantu kultūras dzīvi un mantojumu. Strenči atrodas tikai 18 km attālumā no Valmieras, 26 km attālumā no Valkas un Igaunijas robežas, 27 km attālumā no Smiltenes. Ērts savienojums ar tuvējām pilsētām – iedzīvotāji un pilsētas viesi Strenčos ērti var nokļūt gan ar automašīnu, gan vilcienu, gan autobusu.

Atraisiet īpašuma potenciālu un ieguldiet Strenčos – vietā ar īpašu kultūru!

3285 m2

Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully