Nekustamie īpašumi

Dzīvokļi Pārdod trīsistabu dzīvokli Zirņu ielā, Cēsīs

Īss apraksts

Praktisks un pārdomāta plānojuma dzīvoklis ēkas trešajā stāvā. Dzīvokļa plānojums – trīs atsevišķas istabas, virtuve, gaitenis, tualete atsevišķi no vannas istabas. Dzīvokļa telpas ir nodalītas, garantējot privātumu un mājīgu atmosfēru. 57.9 m2 plašais dzīvoklis ir vieta, kur atraisīt radošumu, veidot skaistu un mājīgu dzīvesvietu, kā arī tukšās telpas piepildīt ar dzīvīgām sarunām un smiekliem. Istabas un virtuve ir dabiskās gaismas piepildītas, nodrošinot gaišu dzīves telpu. Lai arī dzīvoklim ir nepieciešams remonts, ar mērķtiecību, vīziju un darbu, šim dzīvoklim ir potenciāls kļūt par modernu, skaistu un ērtu dzīvesvietu.
Tā kā dzīvoklis atrodas trešajā stāvā, pa logiem paveras plašs skats uz piegulošo zaļo zonu.
Ļoti laba atrašanās vieta – mierīgā rajonā, mazāk kā 15 minūšu gājiena attālumā no veikaliem (“top!”, “Gaļas bode”, “Labais”, “Solo”, “Maxima X”, “Rimi”), izglītības iestādēm (Cēsu pilsētas 4.pirmsskolas izglītības iestādes, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Valsts ģimnāzijas), parkiem (Ruckas parka un Cēsu pils parka), pilsētas centra.
Dzīvojiet Cēsīs – modernā pilsētā ar bagātu vēsturi, piepildītu kultūras dzīvi un lieliskām dabas ainavām!

PĀRDOTS

57.9 m2

57.9

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
  • Stāvlaukums
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully