Nekustamie īpašumi

Komercobjekti Tiek iznomātas telpas Rīgas ielā, Strenču centrā

Īss apraksts

Iznomā komerctelpas Strenču centrā, galvenā autoceļa A3 (posma Valmiera – Strenči-Valka-Igaunija) malā. Šīs 53.1 m2 plašās telpas atrodas lieliskā vietā un nodrošina ērtu pieejamību gan klientiem, gan darbiniekiem.

Komerctelpu plānojums – telpa 41 m2 platībā, divas mazākas telpas 3.8 m2 un 4.5 m2 platībā, un sanitārais mezgls klientu un personāla ērtībām. Piemērota vieta veikalam, birojam, salonam vai kādai citai Jūsu idejai – iespējas ir dažādas, atliek tikai tās īstenot! Mazās telpas var izmantot kā parocīgas noliktavas telpas, ģērbtuvi vai ko citu.

Lieliska atrašanās vieta – pretī parkam, rosīgās Rīgas ielas malā, kur dienas laikā nemitīgi pārvietojas cilvēki gan transportlīdzekļos, gan ar kājām, kas garantē cilvēku plūsmu jebkurā gadalaikā. Apkārtnē – izglītības iestādes, Strenču pilsētas bibliotēka, aptieka, dažādi veikali, sabiedriskā transporta pieturas.

Attīstiet savus mērķus Strenčos!

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni! 

53,1 m2

53,1

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully