Nekustamie īpašumi

Mājas Pārdod gaumīgu īpašumu Ceriņu ielā, Cēsīs

Īss apraksts

Skaists īpašums lieliskā atrašanās vietā Cēsīs! Gaumīga, pārdomāta plānojuma māja un sakopts, zaļojošs pagalms. Sajūtiet vietas burvību jau kopš pirmajiem soļiem īpašumā!

No ārpuses vienkāršā māja ir 124 m2 platībā. Pirmajā stāvā ir trīs istabas, virtuve, sanitārais mezgls u.c. palīgtelpas. Kvalitatīvas mēbeles, izmeklēti interjera dizaina elementi, radošas nianses, pārdomāti krāsu sajaukumi – tas viss rada gaumīgu dzīves telpu, kur pavadīt savu ikdienu un svinēt svētkus, uzņemot ciemiņus. Pagrabstāvā – plaša vieta dažādu lietu novietošanai, veļas telpa un papildus istaba, kas var kalpot arī kā mājas birojs. Istabas lielizmēra stikla durvis paver skatu uz labiekārtoto pagalmu, piepilda telpu ar dabisko gaismu un izjauc robežas starp iekštelpu un ārpusi. Telpa, kas veicina radošumu un iedvesmo!

Īpašums ir ne tikai estētiski pievilcīgs, bet arī aprīkots ar pārdomātām mūsdienu ērtībām. Māja tiek pārdota ar iebūvētajām mēbelēm. Tajā ir  kamīns, kā arī gāzes apkures sistēma. Ekonomiska ekspluatācijā. Atjaunojot māju, tā veidota personīgajām vajadzībām, nevis pārdošanai, tāpēc celtniecības procesā izmantoti pārdomāti un augstas kvalitātes materiāli.

Īpašuma pagalms ir kā miera osta, kur dažādie apstādījumi, augstās dobes, rūpīgi plānotā ainava, zaļojošie augi sniedz privātumu un iespēju atpūsties no ikdienas skrējiena. Papildus tam, pagalmā ir nojume automašīnai un automātiskie vārti.

Turklāt, īpašumam ir lieliska atrašanās vieta –  pretī ainaviskajam Cēsu Pils parkam, privātmāju rajonā, pāris minūšu attālumā no dažāda veida veikaliem (Solo, Maxima X, top!, Euroskor, Optimus mēbeles u.c.), izglītības iestādēm (Cēsu pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestāde, Cēsu 1. pirmsskolas izglītības iestāde, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, Cēsu Valsts ģimnāzija u.c.), sabiedriskā transporta pieturām, pastaigu vietām u.c.

Īpašums, kur mūsdienu ērtības satiekas ar radošumu un komforts saplūst ar mājīgu atmosfēru.  Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

124 m2

124

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
  • Stāvlaukums
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully