Nekustamie īpašumi

Lauku viensētas Pārdod mierpilnu un perspektīvu īpašumu Valmieras pierobežā

Īss apraksts

Mierpilns un perspektīvs īpašums Valmieras pierobežā 4350 m2 platībā! Plašas iespējas un vieta Jūsu mērķiem!

Staltu un kuplu koku ieskauta, īpašuma centrā atrodas māja 101.3 m2 platībā. Uz kārtīgiem pamatiem būvēta, tā var kļūt par stabilu turpmāko pamatu Jūsu ģimenes mājas būvniecībai! Vecās mājas pamati var kļūt par lielisku ieguldījumu nākotnē – vietu, kur celt Jūsu jauno māju, vietu, kur izaug bērni, kur svinēt svētkus, kur atpūsties un veidot neaizmirstamas atmiņas!

Papildus tam, blakus esošie pamati var kļūt par vietu, kur celt nelielu viesu mājiņu ciemiņiem, pirti, kur relaksēties un stiprināt veselību, vai kur veidot garāžu, mājas biroju, darbnīcu vai mākslas telpu – atliek tikai ļaut vaļu iztēlei un piepildīt savus mērķus!

Īpašumu ieskauj dabīgs vairogs – staltu koku rinda - kā arī žogs, kas nodrošina privātumu. Pagalmā pietiekoši vieta arī citu Jūsu vīziju realizēšanai! Iedomājieties sevi, malkojot rīta kafiju savā pagalmā, pastaigājoties pa iekopto dārzu un izbaudot putnu dziesmas, kas skan no meža.. Tā ir vīzija, kuru iespējams pārvērst realitātē!

Ērta piekļūšana īpašumam. Atrodoties Valmieras pierobežā, viegli sasniegt visas pilsētas ērtības un pakalpojumus – gan dažāda veida veikalus, gan izglītības iestādes, medicīnas iestādes u.c. Pretī īpašumam sabiedriskā transporta pieturas, kas garantē ērtu nokļūšanu uz Valmieru, Rīgu un citām apdzīvotām vietām. Lai arī rosīgās pilsētas ielas ir netālu, īpašums ir īstā vieta, kur baudīt mieru un izbēgt no pilsētas rosības.  

Atklājiet īpašuma potenciālu un nepalaidiet garām iespēju kļūt tam par īpašnieku! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

4350 m2

Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully