Nekustamie īpašumi

Lauku viensētas Pārdod īpašumu ainaviskā apkārtnē Brenguļu pagastā

Īss apraksts

Tiek pārdots mierpilns īpašums valdzinošā, Latvijas laukiem raksturīgā ainavā! Šis 6.5 ha plašais īpašums sniedz neierobežotas iespējas dzīvei lauku viensētā!

Atrodoties īpašumā nevar nejust dabas pieskārienu – plašas pļavas un meži it kā ieskauj īpašumu no visām pusēm. Teritorijā centrā atrodas 9 ēkas – 264.5 m2 dzīvojamā māja un vairākas palīgēkas dažādās platībās. 

Ideāla vieta tādām perspektīvām nozarēm kā aitkopība, kazkopība u.c. - šis īpašums ir lielisks atspēriena punkts neliela lauksaimniecības uzņēmuma dibināšanā! Iztēlojieties, cik daudz iespēju paver šī platība! Mierpilna dzīve laukos, sava mazā zemnieku saimniecība, romantiska pirts, viesu māja, vai vieta ar plašām atpūtas iespējām – šeit būs pietiekoši vieta dažādiem Jūsu mērķiem! Zemes gabala platība garantē privātumu, kuru neatrast pilsētā, un pietiekoši vietu dažādiem Jūsu plāniem.

Īpašums atrodas vietā, kur nevajag liekus dekorus – apkārtējā ainava, mainoties gadalaikiem pati ir kā liela, pārsteidzoša glezna. Šī vieta var kļūt par patvērumu mieram, prom no mūsdienu dzīves kņadas un burzmas. Ieraugiet vietas potenciālu un ieguldiet vietā, kas piepildīs ar mieru un neaizmirstamām atmiņām!

Tikai 15 minūšu brauciena attālumā atrodas Valmieras pilsēta, viegli sasniegt visas pilsētas ērtības un pakalpojumus – gan dažāda veida veikalus, gan izglītības iestādes, medicīnas iestādes u.c. Netālu Cempi un Cempmuiža, kur ir gan sabiedriskā transporta pieturas, gan aktīvās atpūtas iespējas.

Daudzpusīgs īpašums netālu no rosīgās Valmieras – sasniedziet savus mērķus, iegādājoties gabaliņu Latvijas skaistās lauku zemes!

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

REZERVĒTS

6.5 ha

Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully