Nekustamie īpašumi

Komercobjekti Pārdod multifunkcionālu ēku

Īss apraksts

Tiek pārdota ēka 236.4 m2 platībā – daļā ēkas ir modernas industriālās telpas, bet otrā daļā mūsdienīgs trīsistabu dzīvoklis. Unikāla iespēja iegādāties ēku, kur apvienot savu aizraušanos un mīlestību pret automašīnām ar ērtu dzīves telpu!

Autoservisa telpas ir plašas, ar augstajiem griestiem, aprīkotas ar automašīnu remontam nepieciešamo inventāru, garantējot gan pietiekami vietu, gan aprīkojumu dažādu automašīnu remontdarbiem. Darbs patīkamā vidē, jo telpas ir ne tikai funkcionālas, bet arī estētiski pievilcīgas.

Divstāvu dzīvoklis ir gaišs un moderns, nesen tajā veikts kvalitatīvs remonts. Pirmajā stāvā ir studio tipa viesistaba, kas apvienota ar virtuvi, un sanitārais mezgls. Lieliska vieta, kur atpūsties pēc dienas autoservisā vai kur pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem brīvajos brīžos! Otrajā stāvā – guļamistaba (kurā ir ērta gulta un ietilpīgs iebūvētais skapis), kā arī sanitārais mezgls un atpūtas telpa.

Gan autoservisa, gan dzīvokļa telpas ir lieliskā stāvoklī, telpas ir gaišas un ar pārdomātu interjeru. Mēbeles un inventārs iekļauti cenā!

Lieliska atrašanās vieta Limbažu centrā, tuvākajā apkārtnē dažādi veikali (top!, Elvi, Rimi mini, Maxima XX), kafejnīcas un restorāni (Bagāta pica, Viesis, Kļava, Lauvas pica), pastaigu vietas (Vienības parks, Lielezezera dabas taka) u.c. Ērta piekļūšana īpašumam.

Plašs autoserviss pirmajā stāvā un moderns dzīvoklis blakus – īpašums, kur rast līdzsvaru starp darbu un personīgo dzīvi! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

236.4 m2

236.4

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
  • Stāvlaukums

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully