Nekustamie īpašumi

Citi īpašumi Pārdod divstāvu māju mierpilnajā Auciemā

Īss apraksts

Tiek pārdota māja 303.1 m2 platībā Auciemā. 3301 m2 plašajā īpašumā ir pietiekami daudz vietas Jūsu mērķiem un liels potenciāls mājas attīstībai!

Praktiska plānojuma māja divos stāvos. Mājai ir pārdomāts plānojums – tajā ir 6 istabas, virtuve, sanitārie mezgli un vairākas palīgtelpas. Stabilie pamati un plašās istabas ir labs atspēriena punkts Jūsu ģimenes mājas attīstīšanā! Lai arī gan mājas interjeram, gan eksterjeram ir nepieciešami uzlabojumi, īpašums ir labā stāvoklī un ir labs pamats renovācijas darbu uzsākšanai! Māja, kur atraisīt Jūsu radošumu un pielāgot telpu dizainu un mēbeļu izkārtojumu atbilstoši Jūsu vēlmēm. Vieta, kur veidot jaunas atmiņas un pavadīt savu ikdienu!

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iekopt leknu dārzu, privātu atpūtas vietu vai vietu, kur pavadīt laiku ar ģimeni un izklaidēt viesus – pagalmā ir pietiekoši vieta Jūsu radošo ideju īstenošanai. Iedomājieties šī īpašuma potenciālu — skaista, plaša māja ar daudz vietu Jūsu iecerēm klusā vidē, vienlaikus esot tuvu galvenajām ērtībām un pakalpojumiem..

Ciematā ir sabiedriskā transporta pieturas, veikals “Līdumnieki”, Raiskuma Tautas nams. Līdz Cēsīm, kur ir viss nepieciešamais – dažāda veida veikali, izglītības iestādes, kafejnīcas un restorāni, medicīnas iestādes u.tml. - tikai desmit minūšu brauciens. Auciemā nav pilsētas steigas un cilvēku pūļi – tā ir vieta, kur baudīt nesteidzīgu ikdienu, novērtēt apkārtnes skaistumu mirdzošajā ezerā un kuplajos kokos, ķert rīta saules starus un vērot brīnišķīgus saulrietus. Tuvākā apkārtne bagāta ne tikai ar dažādiem dabas objektiem, bet arī aktīvās atpūtas iespējām.

Sazinieties ar mums, lai ieplānotu apmeklējumu un atklātu vietas potenciālu! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

PĀRDOTS

303.1 m2

303.1

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully