Nekustamie īpašumi

Dzīvokļi Pārdod saulainu divistabu dzīvokli Alojā

Īss apraksts

Saulains un mājīgs divistabu dzīvoklis Alojā! Tiek pārdots 49.9 m2 plašs dzīvoklis ēkas 1. stāvā, Kluba ielā 11.

Dzīvoklī ir gaitenis, 2 dzīvojamās istabas, virtuve, tualetes telpa atsevišķi no vannas istabas, kā arī lodžija. Dzīvokļa logi telpas piepilda ar dabisku gaismu, īpaši saulainajos vasaras mēnešos telpas atdzīvinot un radot tajās siltu atmosfēru. Dzīvoklis tiek pārdots ar iebūvētajām mēbelēm - nodrošināta funkcionalitāte jau kopš pirmā iegādes brīža!

Iespēja veikt kosmētisko remontu vai tajā dzīvot uzreiz. Dzīvoklis atbrīvots, tāpēc jaunajiem īpašniekiem iespēja to iekārtot pēc saviem ieskatiem un vajadzībām, pielāgojot interjera dizainu savai gaumei.

Dzīvoklis atrodas divstāvu renovētas ēkas pirmajā stāvā. Pieejams plašs pagrabs, kā arī pie ēkas vieta automašīnas novietošanai.

Dzīvokļu ēka atrodas pāris minūšu gājiena attālumā no Alojas Ausekļa vidusskolas, sabiedriskā transporta pieturām, Alojas Pasta nodaļas, Alojas kultūras nama, Alojas pilsētas bibliotēkas, dažādiem veikaliem (top!, Lats, Elvi, Ēra, Flora, Avotiņš) u.c.

Aloja – mazpilsēta, kur gūt pozitīvas emocijas, pastaigājoties pa mazajām ieliņām, kur priecāties par saimnieku daiļajiem dārziem un sakoptajām sētām, kur piedalīties sirsnīgos kultūras pasākumos, kur baudīt mierpilnu ikdienas ritmu!

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

49.9 m2

49.9

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully