Nekustamie īpašumi

Mājas Pārdod divstāvu māju Upes ielā, Straupē

Īss apraksts

Pārdod sakoptu īpašumu Straupē – vēsturiski nozīmīgā Hanzas tirdzniecības pilsētā! Īpašumā - divstāvu māja 157.4 m2 platībā, saimniecības ēka 108.2 m2 platībā, zeme 0.236 ha platībā.

  • Mājas pirmajā stāvā – trīs istabas, virtuve, sanitārais mezgls u.c. palīgtelpas.
  • Mājas otrajā stāvā – divas istabas, gaitenis un pieliekamais.

Dzīvojamā māja ir gatava dzīvošanai uzreiz vai iespēja tajā veikt kosmētisko remontu atbilstoši Jūsu vīzijām, pielāgojot interjera dizainu savai gaumei. Māja atbilst plānojumam.

Blakus esošajā saimniecības ēkā atrodas garāža, kur turēt mašīnu vai ko izmantot kā noliktavu, un pirts, kur relaksēties un stiprināt imunitāti. Īpašumā ir arī labiekārtots pagalms, ko bagātina ziedoši augi un sulīgi zaļi koki un krūmi, garantējot dzīvi patīkamā un sakoptā vidē!

Nepilnu 400 m attālumā no īpašuma atrodas Straupes estrāde, Straupes Pasta nodaļa, Straupes pamatskola un veikali. Pusotra kilometra attālumā – autobusu pieturas un Lielstraupes pils.

Lai arī izmēros salīdzinoši neliela, izdevīgā ģeogrāfiskā novietojuma dēļ Straupe ir bijusi vēsturiski svarīgs tirdzniecības punkts. Līdz mūsdienām vēl joprojām ir saglabājusies pils ar baznīcu un zvanu torni, kā arī aizsarggrāvju un vaļņu atliekas, kas liecina par vietas bagāto un interesanto vēsturi.

Izmantojiet iespēju kļūt par daļu no Straupes!

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

PĀRDOTS

157.4 m2

157.4

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully