Nekustamie īpašumi

Dzīvokļi Izīrē vienistabas dzīvokli Cēsu centrā, Kr.Valdemāra ielā 3

Īss apraksts

Šis vienistabas dzīvoklis, kas atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no ikoniskās Cēsu pils un pils parka, piedāvā lielisku iespēju tiem, kas vēlas iegādāties nelielu dzīvokli rosīgajā Cēsu centrā.

Dzīvoklī ir gaitenis, istaba un nodalīta virtuve. Kopējā platība – 27.3 m2. Lai arī dzīvoklim nepieciešams remonts, tam ir potenciāls kļūt par ērtu un stilīgu dzīvesvietu lieliskā atrašanās vietā. Dzīvokļa logi un augstie griesti paplašina telpas un rada gaišu dzīves telpu. Projekts aizraujošiem un radošiem cilvēkiem! Dzīvoklis atrodas ēkas otrajā stāvā, un ir pieejams uzreiz. Pagalmā ir vieta automašīnas novietošanai.

Dzīvokļu ēka atrodas pilsētas centrā, tāpēc apkārtnē ir visa vajadzīgā infrastruktūra – sabiedriskā transporta pieturas, dažāda veida veikali, izglītības iestādes (blakus Cēsu Pastariņa sākumskola, Cēsu Valsts ģimnāzija), autoosta un dzelzceļa stacija, medicīnas iestādes u.c.

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

IZĪRĒTS

27.3 m2

27.3

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully