Nekustamie īpašumi

Komercobjekti Iznomā komerctelpas Rīgas klusajā centrā

Īss apraksts

̶5̶0̶0̶ ̶€̶ ̶m̶ē̶n̶e̶s̶ī̶
410 € mēnesī

Vieta Jūsu biznesam vienā no prestižākajiem Rīgas rajoniem! Neatkarīgi no tā, vai meklējat vietu nelielam veikalam, ērtam birojam, elegantam skaistumkopšanas salonam, radošam šūšanas ateljē vai fizioterapijas kabinetam, šī ir lieliska iespēja, jo telpas var pielāgot dažādām vajadzībām.

Telpas atrodas zemajā pirmajā stāvā, tās sastāv no divām plašākām telpām, virtuves telpas, noliktavas, diviem sanitārajiem mezgliem. Kopējā platība – 103.2 m2.

Ērta piekļūšana ēkai, uz Vīlandes ielas ir Rīgas Satiksmes autostāvvieta. Viegla nokļūšana ar visa veida Rīgas Satiksmes sabiedriskajiem transportiem (autobusiem, tramvajiem, trolejbusiem, minibusiem).

Telpas atrodas skaistā, vēsturiski vērtīgā namā, kas celts 1899.gadā pēc slavenā arhitekta Rūdolfa Heinriha fon Cirkvica projekta. Nozīmīgākās arhitekta radītās celtnes atrodas tieši Vīlandes ielas apkaimē – viņa radītie projekti ir piesātināti ar eklektisma stila formām, kā arī dažādiem jūgdendstila ornamentālajiem motīviem.

Ar jūgendstila arhitektūras daudzveidību slavenais Klusais centrs ir respektabls rajons jau kopš 20.gs. sākuma – tas ir mierpilns luksus klases dzīvojamais rajons, kurā atrodas vairākas vēstniecības un kura ievērojamā arhitektūra piesaista gan vietējo iedzīvotāju, gan tūristu uzmanību.

Apkārtnē ir visas Klusā centra priekšrocības - nepilnu desmit minūšu gājiena attālumā ir pastaigu vietas (Kronvalda parks un Viesturdārzs), kafejnīcas un restorāni (FERMA, Portofino, Shoyu, Super Burger u.c.), sabiedriskā transporta pieturas, Andrejosta. Tikai pusotra kilometra attālumā Rīgas centrs.

Multikulturāla vide, tīra un kopta apkārtne, ērta piekļuve – lieliska vieta uzņēmuma attīstīšanai! Izbaudiet Klusā centra eleganci un valdzinājumu, un attīstiet savu biznesu šajā prestižajā rajonā!

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

103.2 m2

103.2

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully