Nekustamie īpašumi

Mājas Īpašums Rūjas upes krastos, Vilpulkas pagastā

Īss apraksts

Īpašums Rūjas upes krastos, vien 5 km attālumā no Rūjienas. Īpašumā – zemes vienība 8.7 ha platībā un daļa no mājas.

Īpašums atrodas ainaviskā vietā – klusā, Latvijai raksturīgā lauku ainavā, čalojošas upes krastos. Mierpilns īpašums, kur rast mieru no pilsētas steigas, smelties enerģiju no dabas, baudīt mainīgo, taču vienmēr iedvesmojošo ainavu – vienalga, rudens, ziema, pavasaris vai vasara. Liela platība daudzpusīgām iespējām!

Mājas daļā – veranda, gaitenis, divas istabas, virtuve, tualete. Virtuvē ir veco laiku malkas krāsns, kas mājai piešķir unikālu šarmu, ko grūti atrast jaunajos projektos. Iespēja ļauties radošumam un piepildīt telpas ar savām idejām! Piemērota vieta gan ilglaicīgai dzīvošanai, gan kā pagaidu dzīvesvieta, kamēr tiek būvēta jaunā māja.

Vien nepilnu 10 minūšu brauciena attālumā atrodas Rūjiena – pilsēta ar interesantu vēsturi, nesteidzīgu dzīves ritmu un atsaucīgiem iedzīvotājiem. Tajā ir tuvākās izglītības iestādes, veikali u.c. sabiedriskās iestādes.

Privāta vieta, kur baudīt mierpilnu dzīvesveidu upes krastos! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

8.7 ha

Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully