Nekustamie īpašumi

Dzīvokļi Divistabu dzīvoklis Āgenskalna centrā

Īss apraksts

Pārdod divistabu dzīvokli lieliskā lokācijā Āgenskalnā, Lapu ielā, 700 m attālumā no Uzvaras parka. 

  • Platība: 35.5 m2;
  • Plānojums: gaitenis, divas izolētas istabas, virtuve, apvienots sanitārais mezgls;
  • Pieejams šķūnis, pagrabs;

Dzīvoklis pieejams uzreiz. Lai arī dzīvoklim nepieciešams remonts, tam ir potenciāls kļūt par ērtu un mūsdienīgu dzīvesvietu lieliskā atrašanās vietā! Dzīvokļa paaugstinātie griesti vizuāli paplašina telpas un rada gaišu dzīves telpu. Iegādājoties dzīvokli, rūpējieties par ieguldījumu savā nākotnē jau tagad!

Dzīvokļu ēka atrodas klusā apkārtnē Āgenskalna centrā. Tuvākajā apkārtnē – pārtikas veikali (Maxima X, Lats, mini Rimi u.c.), izglītības iestādes (PII ”Bizbizmārīte”, privātais bērnudārzs “Laumiņas”, Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Emīla Dārziņa Mūzikas skola, RISEBA u.c.) Āgenskalna tirgus, sabiedriskā transporta pieturas, Uzvaras parks, utt. Rīgas centrs un Vecrīga vien 2.5 km attālumā, ērta nokļūšana tur gan ar sabiedrisko transportu (mazāk kā 20 min), gan privāto automašīnu, gan kājām.

Āgenskalns ir slavens ar savu lielisko koka arhitektūras mantojumu, klusām un šarmantām ieliņām, tuvumu Rīgas centram. Izvēlieties dzīvi Āgenskalnā! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

PĀRDOTS

35.5 m2

35.5

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully