Nekustamie īpašumi

Mājas Divstāvu māja Siguldā, Daudu ielā

Īss apraksts

Divstāvu māja Ķiparos, Siguldā. Jūsu jaunā dzīvesvieta klusā un mierpilnā privātmāju rajonā, vienā no skaistākajiem Latvijas novadiem!

  • 1.stāvā: darbnīca, divas palīgtelpas, vējtveris. Daudz vietas dzīvesvietas iekārtošanai un telpu pielāgošanai atbilstoši Jūsu redzējumam un vajadzībām.
  • 2.stāvā: liela studio tipa telpa, kur atrodas dzīvojamā istaba un virtuve, atsevišķi arī guļamistaba, vannas istaba un viena palīgtelpa.

Visā pirmajā stāvā siltās grīdas. Centralizētā elektroapgāde, ekonomiska centralizētā gāzes apkure, centralizētā ūdensapgāde. Mājai veiksmīgs atvērtā tipa plānojums, ko ērti pielāgot savām vēlmēm un vajadzībām. Māja nodota ekspluatācijā 2014.gadā. Siltināta gāzbetonu bloku māja ar tērauda jumtu (skārda plāksnēm ar antikorozijas pārklājumu). Kopējā platība – 286.4 m2.

Kopējā zemes gabala platība  – 1473 m2. Pietiekama vieta terases būvēšanai, pagalma labiekārtošanai vai citiem plāniem.

Māja atrodas Ķiparos – zaļā un mierpilnā Siguldas daļā. Sabiedriskā transporta pieturas 12 minūšu gājiena attālumā. Vien 2.5 km attālumā atrodas pilsētas centrs, kur ir dažādu veidu veikali, izglītības iestādes, kafejnīcas un restorāni, skaistumkopšanas saloni, ainaviskas pastaigu takas utt. Sigulda – pilsēta, kur aktīvais mijas ar mierpilno, pilsētas ērtībām blakus ir  neskarta daba, aizraujoša kultūras dzīve tiekas ar bagātu vēsturi.

Kļūstiet par daļu no Siguldas! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

286.4 m2

286.4

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully