Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Zemes gabals Drabešu pagastā

Īss apraksts

Zemes gabals vienā no ainaviskākajiem apvidiem Latvijā – Drabešu pagastā.

No īpašuma paveras gleznains skats uz ezera ieplaku, zaļojošiem pauguriem un ceļu, ko ieskauj ozolu un lapegļu alejas. Zemes gabals ir ar nelielu reljefu un īpašums ir lieliski piemērots privātmājas būvniecībai vai lauksaimniecības darbības uzsākšanai. Pēc teritorijas funkcionālā zonējuma – lauksaimniecības teritorija, kur galvenie zemes izmantošanas veidi ir lauksaimnieciska izmantošana, viensētu apbūve, publiskā vai privātā ārtelpa, publiskā apbūve, u.c. Kopējā platība – 2.02 ha. 

Ja tic leģendām, tad tieši šie apkārtnē esošie gleznainie pakalni ir piesaistījuši Zviedrijas karaļa uzmanību, un viņš licis apturēt karieti, lai ilgāk spētu izbaudīt apkārtnes skaistumu un mieru. Karalis juties tik labi, ka nolēmis iestādīt priedi (zināmu kā Zviedru priede) – kas, starp citu, atrodas netālu no šī īpašuma. Arī Āraišu ezers, Āraišu ezerpils arheoloģiskais parks un Āraišu vējdzirnavas atrodas īsas pastaigas attālumā.

Lai arī īpašums atrodas tik mierpilnā un ainaviskā vietā, nepilnu 10 minūšu brauciena attālumā ir Cēsu pilsēta, kur ir viss nepieciešamais ikdienas vajadzībām – izglītības iestādes, dažāda veida veikali, kafejnīcas un restorāni, izklaižu un atpūtas iestādes utt. Turklāt, īpašumam ir laba atrašanās vieta Vidzemē – tikai 25 min līdz Siguldai, pusstunda līdz Valmierai, stunda līdz Rīgai.

Ļaujiet īpašumam iedvesmot! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

2.02 ha

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully