Īpašums Cēsīs, Līgatnes ielā

Īpašums Cēsīs, Līgatnes ielā Īpašums Cēsīs, Līgatnes ielā

Piedāvājam kopīgi izveidot Jūsu sapņu mājokli Cēsīs, Līgatnes ielā 35!

Iespēja iegādāties zemes gabalu ar platību 0.2437 ha ar visām ārējām komunikācijām un vienstāvu dzīvojamo māju 119 m2 ar terasi 21.57 m2.

Īpašums atrodas jaunu ģimenes dzīvojamo māju kvartālā starp Līgatnes un Jurģu ielu. Klusa, mierpilna un zaļa vide. Attīstīta infrastruktūra, Līgatnes iela ar labas kvalitātes asfalta segumu, ierīkota gājēju ietve un apgaismojums – drošs ceļš Jūsu bērniem līdz netālu esošajai Cēsu 1.pamatskolai. Tuvākais bērnudārzs aptuveni 1 km attālumā. Pilsētas centra daļā, kas atrodas aptuveni 1.5 km attālumā, pieejami dažādi pakalpojumu sniedzēji, veikali, bērnu interešu un izglītības iestādes (mākslas, mūzikas un sporta skola), kultūras un izklaides vietas – Vidzemes koncertzāle “Cēsis”, kinoteātris, u.c. Vasaras vakaru pastaigām vai sportiskām aktivitātēm piemērota vieta būs netālu esošais Pētera ielas veloceliņš. Savukārt ziemas mēnešos izklaide un sportiskas aktivitātes nodrošinātas slēpošanas bāzēs “Ozolkalns” un “Žagarkalns” – 2 km attālumā.

Mājām ir racionāli plānojumi, tās ir ekonomiskas uzturēšanā, tās ir komfortablas un drošs Jūsu līdzekļu ieguldīšanas veids, jo tajās izmantotie risinājumi nodrošinās ilgu Jūsu mājas kalpošanu bez raizēm.
Mājā apkuri pirmajā stāvā nodrošina siltās grīdas, kuru darbību vada granulu apkures katli ar automatizētiem apkures iestatījumiem un interneta vadību. Svaiga gaisa apmaiņu nodrošina decentralizēta gaisa rekuperācijas sistēma. Izmantotā “Pro Clima “ sistēma ir pasaules vadošā membrānu un blīvējumu sistēma, kas atbilst pasīvo māju prasībām. Trīskāršās logu stiklojuma paketes nodrošina minimālus siltuma zudumus. Sienu siltinājumā izmantotie materiāli sniedz pārliecinošu atbildi aukstām ziemas dienām – aprēķinātā siltuma noturība mūsu mājās ir būtiski labāka nekā Latvijas būvnormatīvos noteiktās normatīvās prasības (0,16W/m2K pret 0,23W/m2K normatīvo prasību).

Cenā ietilpst - zemes platība, mājas būvniecība, komunikāciju izbūve un projektā uzrādīto āra terašu izbūve, ēkas ārējā apdare, iekštelpām baltā apdare.

Pieejams bankas līdzfinansējums!

 

 

 

 

 

Papildus informācija

  • Pilsēta: Cēsis
  • Iela: Līgatnes
  • Platība kv. m.: 119
  • Stāvu skaits: 1
  • Istabas: 5
  • Zemes platība kv. m.: 2437
  • Ērtības: Visas ērtības
  • Cena: 128 800 EUR
  • Kontaktpersona: Kārlis Meņģelis - t. 29499391, 64127447, karlis@lvkv.lv
Skatīts 8308 reizes
More in this category: Īpašums Cēsīs, Jurģu ielā »