Īpašums Cēsīs, Jurģu ielā

Īpašums Cēsīs, Jurģu ielā Īpašums Cēsīs, Jurģu ielā

Piedāvājam kopīgi izveidot Jūsu sapņu mājokli Cēsīs, Jurģu ielā 16!

Iespēja iegādāties zemes gabalu ar platību 0.1831 ha ar visām ārējām komunikācijām un divstāvu dzīvojamo māju 108 m2 ar terasi 37.59 mun garāžu 24.4 m2.

Īpašums atrodas jaunu ģimenes dzīvojamo māju kvartālā starp Līgatnes un Jurģu ielu. Klusa, mierpilna un zaļa vide. Attīstīta infrastruktūra, Līgatnes iela ar labas kvalitātes asfalta segumu, ierīkota gājēju ietve un apgaismojums – drošs ceļš Jūsu bērniem līdz netālu esošajai Cēsu 1.pamatskolai. Tuvākais bērnudārzs aptuveni 1 km attālumā. Pilsētas centra daļā, kas atrodas aptuveni 1.5 km attālumā, pieejami dažādi pakalpojumu sniedzēji, veikali, bērnu interešu un izglītības iestādes (mākslas, mūzikas un sporta skola), kultūras un izklaides vietas – Vidzemes koncertzāle “Cēsis”, kinoteātris, u.c. Vasaras vakaru pastaigām vai sportiskām aktivitātēm piemērota vieta būs netālu esošais Pētera ielas veloceliņš. Savukārt ziemas mēnešos izklaide un sportiskas aktivitātes nodrošinātas slēpošanas bāzēs “Ozolkalns” un “Žagarkalns” – 2 km attālumā.

Mājām ir racionāli plānojumi, tās ir ekonomiskas uzturēšanā, tās ir komfortablas un drošs Jūsu līdzekļu ieguldīšanas veids, jo tajās izmantotie risinājumi nodrošinās ilgu Jūsu mājas kalpošanu bez raizēm.  Mājas ir aprīkotas ar pasaulē atzītu, drošāko mitruma kontroles sistēmu, konstrukcijas veiktspējas un ilgmūžības jautājumos - “Pro Clima“. Mūsu mājām tiek izmantota pilna “Pro Clima“ mitruma kontroles sistēma, kas ir vadošā membrānu un blīvējumu sistēma, un atbilst pasīvo māju prasībām. Augstvērtīgs un kvalitatīvs materiālu un darba izpildes tandēms mums ļauj radīt Jūsu ģimenes veselībai drošas mājas, sniedzot Jums kontrolētu mikroklimatu, kas uzlabo kopējo Jūsu dzīves telpas kvalitāti.

Mājā apkuri pirmajā stāvā nodrošina siltās grīdas, kuru darbību vada granulu apkures katli ar automatizētiem apkures iestatījumiem un interneta vadību. Svaiga gaisa apmaiņu nodrošina gaisa rekuperācijas sistēma. Trīskāršās logu stiklojuma paketes nodrošina minimālus siltuma zudumus. Sienu siltinājumā izmantotie materiāli un augstākā blīvuma pakāpe sniedz pārliecinošu atbildi aukstām ziemas dienām – aprēķinātā siltuma noturība mūsu mājās ir būtiski labāka nekā Latvijas būvnormatīvos noteiktās normatīvās prasības (0,16W/m2K pret 0,23W/m2K normatīvo prasību).

Cenā ietilpst mājas būvniecība - pilna iekšējā, ārējā apdare, komunikāciju izbūve un projektā uzrādīto āra terašu izbūve, kā arī zeme.

Pieejams bankas līdzfinansējums!

Papildus informācija

  • Pilsēta: Cēsis
  • Iela: Jurģu
  • Platība kv. m.: 108
  • Stāvu skaits: 2
  • Istabas: 5
  • Zemes platība kv. m.: 1831
  • Ērtības: Visas ērtības
  • Cena: 140 000 EUR
  • Kontaktpersona: Kārlis Meņģelis - t. 29499391, 64127447, karlis@lvkv.lv
Skatīts 7837 reizes