Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Pārdod zemes gabalu Valmierā, Patversmes ielā

Īss apraksts

Ja Jūs meklējat zemes gabalu, kur realizēt savus sapņus, kur būvēt savu privātmāju, kur atpūsties pēc garas darba dienas, kur brīvajā laikā uzņemt ciemiņus un kur iekārtot pagalmu pēc savas sirds patikas – šis ir piedāvājums Jums!

Komunikācijas – ūdensvads, kanalizācija, elektrība.

Pastaigas attālumā atrodas gan Āžezers, kur vērot skaistus saulrietus, gan unikālais Olimpiešu parks, kur kokus ir iestādījuši Māris Štrombergs, Uļjana Semjonova, Inese Jaunzema un citi olimpisko medaļu ieguvēji, gan vēsturiskais Dzirnavu ezeriņš, kur doties skaistā pastaigā, apskatīt strūklaku, Matiasa Jansona veidoto skulptūru "Saules pulkstenis", kā arī ļaut bērniem izskraidīties un paspēlēties rotaļu laukumā.

Aptuveni 50 m attālumā no zemes gabala ir pielāgotas, sakārtotas ietves, kas ved līdz pat pusotra kilometra attālumā esošajam pilsētas centram. Zemes gabalam ir laba atrašanās vieta – apkārtnē ir izglītības iestādes (desmit minūšu gājiena attālumā ir PII “Buratino” un PII “Ezītis”, piecpadsmit minūšu gājiena attālumā ir Valmieras 2.vidusskola, 20 minūšu gājiena attālumā ir Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola, 25 minūšu gājiena attālumā – Valmieras Viestura vidusskola), pārtikas veikali (desmit minūšu gājiena attālumā Mini Rimi, 14 minūšu gājiena attālumā Maxima XX, nepilnu divdesmit minūšu gājiena attālumā “Top”, “Straupes pienotavas veikals”, gaļas veikals “Forever”), dažādas ēdināšanas iestādes (8 minūšu gājiena attālumā La Pizza Veloce and Kebab, 13 minūšu attālumā ēdnīca “Zetiņš”, 15 minūšu attālumā “Čili pizza”, 20 minūšu gājiena attālumā – “Bastions” un “Tērbata”). Tikai piecu minūšu brauciena attālumā ir pilsētas centrs, kur ir viss nepieciešamais ikdienai – citi veikali, atpūtas un izklaides iestādes utt.

813 m2

813

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully