Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Pārdod apbūves gabalu perspektīvā dzīvojamo māju rajonā "Šķesteri"

Īss apraksts

Pārdod zemesgabalu klusā un mierīgā vietā Valmierā, dzīvojamo māju rajonā “Šķesteri”, Dakstiņu ielā. Mierīgs, kluss rajons, kur būs gan vieta, kur doties pastaigās, gan pagalms, kur bērniem spēlēties vai uzrīkot pikniku ciemiņiem. Iespēja izveidot tieši šim zemesgabalam piemērotu mājas projektu (www.niv.lv/lv/projekti).

Zemes gabalam ir racionāls izvietojums un ērts piebraucamais ceļš. Pieejamās komunikācijas – ūdensvads, kanalizācija, elektrība. Tuvumā dažāda veida veikali (piemēram, “Depo”, “Maxima”, “Top”, “Rimi”, “Gigant mēbeles”), sabiedriskā transporta pieturas, četru minūšu brauciena attālumā ir izglītības iestādes (PII “Buratino”, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola, Valmieras sākumskola un Valmieras Valsts ģimnāzija), Valmieras Olimpiskais centrs (kur ir SPA, peldbaseins, ledus halle un dažādas iespējas trenēties un aktīvi atpūsties), kā arī netālu viss cits ērtai dzīvošanai.

Esi daļa no “Šķesteriem”!

1203 m2

1203

  • Elektrība

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully