Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Pārdod zemes gabalu pie gleznainā Ungura ezera

Īss apraksts

Īpašums atrodas pie Gaujas Nacionālā parka lielākā ezera – gleznainā un unikālā Ungura. Tā ir mierpilna vieta, kur smelties enerģiju Latvijas dabā, uzturēties svaigā gaisā, stiprināt veselību ar vērtīgiem vitamīniem no īpašumā augošajām ogām, papildināt savas ēdienreizes ar atrastajām sēnēm, vērot brīnišķīgus saullēktus un saulrietus, karstās vasaras dienās veldzēties atvēsinošajā ūdenī un doties romantiskos izbraucienos ar laivu pa ezeru. Turklāt, ja Jūs interesē makšķerēšana, tad ņemiet vērā – makšķernieku starpā klīst leģendas par Ungura ezerā mītošajām milzu līdakām..

Īpašums sastāv no divām zemes vienībām, kuru kopējā platība – 1.84 ha. Daļai zemes gabala ir tieša pieeja ezeram. Ir pievilkta elektrība.

Tuvākā apkārtne bagāta ne tikai ar dažādiem dabas, bet arī vēstures objektiem. Iespēja aktīvi atpūsties un doties garās pastaigās gar ezeru vai izbraukt ar velosipēdu pa izveidotajiem velomaršrutiem.

Zemes gabals atrodas tikai 15 min brauciena attālumā no senākās Vidzemes pilsētas Cēsīm, 25 min no Valmieras, stundas brauciena attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas.

Kļūstiet par īpašnieku zemes gabalam, kas iedvesmo un uzlādē ar enerģiju!

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

1.84 ha

1.84

  • Elektrība
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully