Nekustamie īpašumi

Komercobjekti Pārdod investīciju objektu Cēsu centrālajā daļā

Īss apraksts

Pārdod investīciju objektu – veselības centru - Cēsīs, pilsētas centrālajā daļā. Ēka izmantojama biroja telpām, medicīnas un citu pakalpojumu sniegšanai.

Teicamā tehniskā stāvoklī, neprasot liekus ieguldījumus. Plašas, gaišas telpas dažādām vajadzībām (ir gan vairāki kabineti, gan atpūtas telpas, noliktavas u.c.). Pieslēgums pilsētas ūdensvadam, ir granulu apkures katls. Ēkas platība – 402.9 m2.

Kopējā zemes platība - 506 m2. Ērta piekļūšana īpašumam, daļēji iežogota teritorija, bruģēts pagalms, neliela autostāvvieta teritorijā.

Lieliska atrašanās vieta pilsētas centrālajā daļā – blakus vecpilsētas teritorijai, apkārtnē, kur darbojas dažādi uzņēmumi un ir nodrošināta cilvēku plūsma. Divu minūšu gājiena attālumā no sabiedriskā transporta pieturām un veikala Maxima X, netālu no vairākiem ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tuvumā ir viss nepieciešamais ikdienas vajadzībām un veiksmīgas uzņēmējdarbības veikšanai.

Var tikt nodrošināti ar īrnieku 9.5% ienesīgumu gadā.

Attīstiet savas vīzijas Cēsīs – mūsdienīgā pilsētā ar rosīgiem uzņēmējiem!

Vairāk informācijas – zvanot!

402.9 m2

402.9

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully