Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Pārdod perspektīvu apbūves gabalu Ziloņu ielā, Valmierā

Īss apraksts

Pārdod apbūves gabalu vēsturiski bagātā un skaistā vietā Valmierā – Ziloņu ielā. Īpašums 3371 m2 platībā ir piemērots gan dzīvojamai apbūvei, gan komercdarbības uzsākšanai. Iespēja dzīvot vai attīstīt savu uzņēmumu mierpilnā pilsētas centrālajā daļā ar lielisku infrastruktūru!

Zemes gabals atrodas jauktas centra apbūves teritorijā. Galvenie izmantošanas veidi:

  • Dzīvojamā apbūve (iespējama arī daudzstāvu ēkas apbūve);
  • Publiskā apbūve un teritorijas izmantošana;
  • Labiekārtota publiskā ārtelpa;

Pieejamas visas nepieciešamās komunikācijas (elektrība ar jaudu līdz 50A, pilsētas siltumtrase, ūdensvads, kanalizācija un lietus ūdens kanalizācija).

Ne tikai vietai, bet arī ielas nosaukumam ir interesanta vēsture – Ziloņu ielas nosaukuma saknes meklējamas Valmieras aizsargbūvē, ko sauca par Zilo bastionu (Blaue Bastion). Pagājušajā gadā apkārtne labiekārtota tā, lai ne tikai izceltu apkārtnes vēsturiskās un ainaviskās vērtības, bet arī noderētu kā daudzfunkcionāla telpa atpūtai un kultūras pasākumiem.

Mazāk kā 10 minūšu gājiens līdz sabiedriskā transporta pieturām, tirdzniecības centram Valleta, dažādām ēdināšanas iestādēm (kafejnīcai Bastions, restorānam Rātes vārti un Jauna Saule, u.c.), Valmieras Kultūras centram, Valmieras Veselības centram, Valmieras pilsētas pašvaldībai.

Valmiera – ilgtspējīgas attīstības pilsēta, kur bagātas tradīcijas satiekas ar aktīvu saimniecisko un sabiedrisko dzīvi. Kļūstiet par daļu no Valmieras!

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

3371 m2

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully