Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Apbūves zemes gabals Meža ielā, Limbažos

Īss apraksts

Pārdod zemes gabalu biznesa attīstīšanai Meža ielā 3C, nozīmīgākajā rūpnieciskās apbūves teritorijā Limbažos.

Zemes gabals atrodas rūpnieciskās apbūves teritorijā. Galvenie izmantošanas veidi:

  • rūpnieciskā apbūve un teritorijas izmantošana;
  • tehniskā apbūve un teritorijas izmantošana.

Kopējā zemes gabala platība – 1.6701 ha. Pieejamas visas komunikācijas. Nokļūšana līdz zemes gabalam ir pa asfaltētu ceļu, kas nodrošina ērtu piekļuvi gan kravas auto, gan vieglajām automašīnām.

Stratēģiski izdevīga atrašanās vieta – tikai 40 min līdz Valmierai, nepilnas stundas brauciena attālumā no Ainažiem un Igaunijas robežas, stundas brauciena attālumā no Rīgas. Līdz Skultes ostai – tikai pusstundas brauciens. Ērti sasniedzami autoceļi, kas savieno ar citām Latvijas un Baltijas valstu pilsētām (autoceļi P11 un P9 nodrošina savienojumu ar valsts nozīmes autoceļu A3, kas atvieglo nokļūšanu uz Rīgu, Valmieru, Valku un citām Vidzemes pilsētām, taču autoceļš P11 nodrošina savienojumu ar autoceļu A1, kas ir svarīgs posms, lai viegli nokļūtu uz Rīgu, piekrastes pilsētām un Igauniju). Laba uzņēmuma atrašanās vieta ir svarīgs elements veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā!

Apkārtnē darbojas tādi uzņēmumi kā SIA Limbažu ceļi, kokmateriālu ražošanas uzņēmums “Latvia Timber International”, autoserviss “Maksis MT”, guļbūvju piegādātājs “Loghuis.nl”, degvielas uzpildes stacija “Astarte”, CSDD Limbažu nodaļa, plastmasas rezervuāru ražotājs “Virte Tehnoloģijas” u.c. uzņēmumi.

Lieliska vieta Jūsu nākotnes komercdarbībai!

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

1.6701 ha

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully