Nekustamie īpašumi

Mājas Pārdod jaunu divstāvu māju Beātes ielā, Valmierā

Īss apraksts

Tiek pārdota mājīga, jauna un kvalitatīva māja tepat, Valmierā! Gaismas pielietajā mājā ir plašas telpas un ērts plānojums:

  • Pirmajā stāvā ir halle un dzīvojamā istaba, virtuve un ēdamistaba, divas guļamistabas, divas vannas istabas, divas tualetes, garderobe, siltummezgls un veļas telpa.
  • Otrajā stāvā ir gaitenis, trīs guļamistabas, viena garderobe, viena vannas istaba.

Kopējā mājas platība – 332.2 m2.

Mājā veikts kvalitatīvs remonts – būvniecības procesā izmantoti augstvērtīgi materiāli un interjerā iekļautas pārdomātas detaļas. Koka pakešu logi, dēļu grīdas, koka durvis, augstas kvalitātes santehnika. Ēkā pilsētas centrālā apkure, savs siltummezgls, siltās grīdas, radiatori. Automātiski regulējama temperatūra. Kamīns, kurš sildīs drēgnajos ziemas vakaros un kalpos par lielisku dizaina elementu. Māja nodota ekspluatācijā 2016.gadā, taču līdz šim nav bijusi apdzīvota.

Saka – pret skaistu un iekoptu dārzu neviens nevar palikt vienaldzīgs, jo tas sniedz mieru un komfortu. Arī šīs mājas pagalmā ir gaumīgs un pārdomāts ainavu arhitekta iekopts dārzs, kurā ir dažāda veida stādījumi – kokaugi, krūmi u.c. Turklāt, pagalmā ir pietiekoši vieta, lai ierīkotu bērnu rotaļu laukumu, rīkotu pikniku ģimenes un draugu lokā un tamlīdzīgi. Kopējā zemes gabala platība - 2261 m2

Īpašumā ir garāža ar paceļamajiem vārtiem, kur novietot automašīnu, un atsevišķa telpa, kur glabāt dažādas saimniecībā noderīgas mantas. Pie garāžas nojume, kur ir vieta vēl vienai automašīnai. Kopējā garāžas platība - 93.9 m2.

Apkārtnē ir pārtikas veikali (minūtes gājiena attālumā tuvākais veikals “Austris”, mazāk nekā 15 min gājiena attālumā Maxima XX, top, tirdzniecības centrs Valleta u.c.), izglītības iestādes (5 minūšu brauciena attālumā Valmieras sākumskola, Valmieras Valsts ģimnāzija, Valmieras 5.vidusskola, Vidzemes augstskolas fakultātes u.c.), kafejnīcas un restorāni (mazāk nekā 10 min gājiena attālumā KK Food, Rimants, Ahh-meat), medicīnas iestādes (10 min gājiena attālumā dažādas aptiekas un Valmieras Veselības centrs), tikai kilometra attālumā pilsētas centrs.

Dzīvojiet Valmierā – pilsētā ar skaistu dabu, interesantiem vēstures pieminekļiem, aizraujošu kultūras dzīvi un aktīviem iedzīvotājiem!

Lai izjustu emocijas, ko sniedz šī māja - piesakieties apskatīt to klātienē. Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

332.2 m2

332.2

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
  • Stāvlaukums

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully