Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Pārdod ainavisku apbūves gabalu Kocēnu pagastā

Īss apraksts

Pārdod ainavisku zemes gabalu, kas atrodas pie Lielā Anša ezera. Kopējā zemes gabala platība – 1.5 ha.

Mierpilna un skaista vieta, kur sasniegt savus mērķus! Vieta, kur baudīt nesteidzīgu ikdienu, novērtēt apkārtnes skaistumu mirdzošajā ezerā un kuplajos kokos, ķert rīta saules starus, vērot brīnišķīgus saulrietus, izklaidēt viesus galvu reibinoši svaigā gaisā. Zemes gabala platība garantē privātumu, kuru neatrast pilsētā, un pietiekoši vietu dažādiem Jūsu plāniem. Teritorijā ir pietiekoši vieta gan darbiem, gan izklaidēm, gan atpūtai - iespējams būvēt privātmāju ainaviskā vietā, iekārtot skaistu pagalmu, iekopt plašu dārzu, būvēt pirti, iekopt sulīgu augļu dārzu, uzbūvēt rotaļu laukumu bērniem un piepildīt dažādus citus Jūsu sapņus. Tiešā pieeja ezeram vasarās sniedz iespēju doties romantiskos laivu izbraucienos, pamēģināt spēkus makšķerēšanā vai karstās vasaras dienās veldzēties ezera ūdenī, bet ziemās – slidot pa aizsalušo ezeru.  Zemes gabals atrodas apkārtnē ar Latvijas laukiem raksturīgu ainavu – lai arī kur skatītos, acu skatienam paveras plaši un zaļojoši īpašumi, vēsturiskas lauku viensētas, stalti un kupli koki, rosīgi iedzīvotāji un miers jebkurā gadalaikā.. Vieta, kurā miers, dabas krāšņums un iedzīvotāju rosība ir perfektā līdzsvarā.

Zemes gabalam ir ērta piekļūšana. Atrodoties tikai 10 minūšu brauciena attālumā no rosīgās Valmieras pilsētas, viegli sasniegt visas pilsētas ērtības un pakalpojumus – gan dažāda veida veikalus, gan izglītības iestādes, medicīnas iestādes u.c. Lai arī rosīgās pilsētas ielas ir salīdzinoši netālu, īpašums ir īstā vieta, kur baudīt lauku klusumu un mieru. Turklāt, Valmieras apkārtne ir pazīstama ar savu kultūras mantojumu un dažādiem dabas objektiem, kas sniedz dažādas iespējas gan aktīvai, gan mierpilnai atpūtai. 2 km attālumā no īpašuma atrodas cienījamais viesu nams, krodziņš Mazais Ansis, kur izklaidēt viesus vai baudīt maltīti mājīgā atmosfērā.

Daudzpusīgs īpašums netālu no rosīgās Valmieras – sasniedziet savus mērķus, iegādājoties gabaliņu Latvijas skaistās lauku zemes!

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

1.5 ha

Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully