Nekustamie īpašumi

Mājas Pārdod īpašumu Valmieras ielā, Matīšos

Īss apraksts

Daudzpusīgs īpašums Matīšos, kur īstenot savas vīzijas – īpašuma sastāvā vienkārša, taču praktiska māja un plašs pagalms. Īpašums tiem, kas meklē jaunu mājvietu vai vietu, kur savu privāto dzīvi savienot ar darbu!
Īpašumā esošā ēka ir piemērota gan mājvietas attīstīšanai, gan, piemēram, darbnīcas iekārtošanai. Lai arī telpas ir remontējamas, tā ir iespēja ēku attīstīt atbilstoši jauno īpašnieku vajadzībām un prasībām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties labiekārtot pagalmu, uzbūvēt papildus ēkas darbam vai atpūtai, vai iekopt dārzu – plašais pagalms sniedz neskaitāmas iespējas attiecīgi Jūsu mērķiem. Atraisiet īpašuma potenciālu!
Īpašums atrodas izdevīgā atrašanās vietā blakus autoceļam, kas garantē ērtu piekļuvi. Mazāk kā 5 minūšu gājiena attālumā atrodas sabiedriskā transporta pieturas, Matīšu Tautas nams, veikals “top!” un aptieka, taču kilometra attālumā – Matīšu pamatskola. Baudiet dzīvi mierīgā ciematā, netālu no pilsētas un dažādiem objektiem! Tikai 10 minūšu brauciena attālumā atrodas Burtnieka ezers, kas ir lieliska vieta atpūtai ezera tuvumā. Valmiera, dinamiska pilsēta ar plašu pakalpojumu klāstu, izklaides iespējām un aktīvu kultūras dzīvi, atrodas tikai 20 minūšu brauciena attālumā. Mazāk kā stundas brauciena attālumā atrodas burvīgā Salacgrīva, kas sniedz atpūtas iespējas Baltijas jūras krastā.
Īstā vieta Jūsu mērķu piepildīšanai! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

330 m2

330

  • Elektrība
  • Stāvlaukums
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully