Nekustamie īpašumi

Mājas Pārdod četristabu māju Savariņa ielā, Valmierā

Īss apraksts

Pārdod dabīgās gaismas piepildītu māju Valmierā! Šī perspektīvā māja Savariņa ielā sniedz iespēju tiem, kas meklē dzīvesvietu strauji augošā pilsētā, mierīgā rajonā, tikai 1.5 km attālumā no pilsētas centra.

Mājā ir dzīvojamā istaba, virtuve, trīs guļamistabas, divi gaiteņi, divi sanitārie mezgli. Kopējā dzīvojamā mājas platība – 130 m2 (ar terasi 229.8 m2). Veiksmīgais telpu plānojums rada plašu dzīves telpu, kur pavadīt savu ikdienu un brīvajos brīžos izklaidēt ciemiņus. Telpas ir dabiskās gaismas piepildītas, radot siltu un aicinošu atmosfēru dažādos dienas laikos. Tā kā iekšdarbu remonts nav pabeigts, jaunajiem īpašniekiem ir iespēja atspoguļot savas vēlmes un unikālo stilu mājas iekšdarbu veikšanā un interjera dizaina plānošanā. Mājā ir granulu apkures sistēma, kas nodrošina gan efektivitāti, gan videi draudzīgu risinājumu, sildot māju gada aukstākajos mēnešos. Māja, kura var kļūt par Jūsu ģimenei nozīmīgu vietu, piepildītu ar dzīvīgām sarunām un neaizmirstamām atmiņām!

Pie mājas ir terase, kur iekārtot mājīgu atpūtas vietu un ieturēt maltītes svaigā gaisā, un pagalms, kuru turpināt labiekārtot pēc saviem ieskatiem. Kopējā zemes platība – 1170 m2.

Māja atrodas ģimenēm draudzīgā pilsētā, lieliskā atrašanās vietā Valmierā, mierīgā un tīrā apkārtnē. Pilsētas centrs atrodas 1.5 km attālumā, un to viegli sasniegt gan ar automašīnu, gan velosipēdu, gan kājām. 5 minūšu brauciena attālmā ir izglītības iestādes (PII “Buratino” un PII “Ezītis”, Valmieras 2.vidusskola, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola, Valmieras Viestura vidusskola), pārtikas veikali (Mini Rimi, Maxima XX, “Top”, “Straupes pienotavas veikals”, gaļas veikals “Forever”), dažādas ēdināšanas iestādes (La Pizza Veloce and Kebab, “Zetiņš”, “Čili pizza”, “Bastions”, “Rātes vārti”, “Kēkss” un “Tērbata”), kā arī citi veikali un ēstuves, kultūras centrs, atpūtas un izklaides iestādes.

Ieguldiet Valmierā – strauji augošā un ģimenēm draudzīgā pilsētā! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

229.8 m2

229.8

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully