Nekustamie īpašumi

Mājas Pārdod māju Līvu ielā, Valkā

Īss apraksts

Pārdod sakoptu īpašumu Valkas pievārtē, mierīgā privātmāju rajonā. Vienkārša, taču perspektīva māja, sakopts dārzs un vairākas palīgēkas. Vieta, kur palēninās ikdienas skrējiena tempi un ir plašas iespējas atpūtai!

Mājas plānojums:

  • Pirmajā stāvā: trīs istabas, virtuve, sanitārais mezgls u.c. palīgtelpas;
  • Otrajā stāvā: divas istabas.

Mājas kopējā platība – 101.4 m2. Māja, kur atraisīt Jūsu radošumu un pielāgot telpu dizainu un mēbeļu izkārtojumu atbilstoši Jūsu vēlmēm. Vieta, kur veidot jaunas atmiņas un pavadīt savu ikdienu!

Sakopts dārzs, zaļojoši augi, ziedošas puķes, dabīgie vitamīni no pašu dārzā un siltumnīcā augošajiem dārzeņiem un ogām, pirts, kur stiprināt veselību – tas viss pieejams, neizejot no īpašuma. Zemes gabalā plašas iespējas turpmākiem Jūsu mērķiem. Kopējā zemes gabala platība - 1996 m2.

Laba atrašanās vieta Valkas pievārtē, klusā un drošā privātmāju rajonā, kur garantēta mierpilna ikdiena netālu no pilsētas centra, taču prom no centra trokšņiem. Pāris minūšu gājiena attālumā no sabiedriskā transporta pieturām, tikai 2 km attālumā no pilsētas centra un Valkas Dzelzceļa stacijas, dažādiem veikaliem (“Liepa”, “Merķelis”, “top!”), izglītības iestādēm (Valkas ģimnāzijas, Valkas mākslas skolas), Valkas pilsētas kultūras nama, parka u.c. 

101,4 m2

101,4

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
  • Stāvlaukums

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully