Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Pārdod zemes gabalu Limbažu pievārtē

Īss apraksts

Zemes gabals, kur attīstīt savu mērķi par privātmāju!

Īpašumā ir pietiekami daudz vietas gan privātmājas būvniecībai, gan dārza iekopšanai, gan plašam pagalmam ar dažādām atpūtas un izklaides iespējām. Iespēja sadalīt zemes gabalu, veidojot vietu vēl vienas privātmājas būvniecībai! Zemes gabals ir brīvs, uz tā neatrodas koki, ēkas vai gruveši. Plašas iespējas dažādiem mērķiem!

Kopējā zemes gabala platība – 7875 m2. Ir visas komunikācijas.

Īpašums atrodas Limbažu pievārtē, plašu lauku ielokā, taču tikai 2 km attālumā no Limbažu centra. Iespēja baudīt rāmu lauku vidi, taču tajā pašā laikā dzīvot pie Limbažiem - rosīgas pilsētas, kur vēsturiskais mijas ar mūsdienīgo. 

Aptuveni 5 min brauciena attālumā atrodas Limbažos esošie pārtikas veikali, pastaigu vietas un citi objekti. Vasarnieku iecienītā Tūja ir tikai 25 km attālumā, bet Valmiera – Vidzemes reģiona administratīvais un ekonomiskās attīstības, izglītības, kultūras un sporta centrs – atrodas tikai 47 km attālumā.

Atklājiet vietas potenciālu! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

7875 m2

7875

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
  • Stāvlaukums
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully