Nekustamie īpašumi

Mājas Pārdod perspektīvu māju Ogrē

Īss apraksts

Tiek pārdota perspektīva divstāvu māja 177.1 m2 platībā! Stabils pamats dzīvei Ogrē – pilsētā ar lieliskām apskates vietām, pastaigu ceļiem upes krastos, un nelielu, taču burvīgu vecpilsētu.

Māja būvēta uz pamatīgiem dzelzsbetona/betona pamatiem. Mājā ir 4 istabas, virtuve, sanitārais mezgls un vairākas palīgtelpas. Pārdomāta plānojuma telpas, kuras atdzīvināt un iekārtot pēc savas sirds patikas. Terase, kur baudīt kafiju saules piesātinātos rītos un aizvadīt sarunām piepildītus vakarus mijkrēšļa laikā. Lai arī īpašumam nepieciešami uzlabojumi, māja ir spēcīgs pamats turpmākai īpašuma attīstībai!

Pie mājas ir plašs, zaļojošs dārzs (kur audzēt dažādus labumus, ar ko papildināt savas maltītes), kā arī saimniecības ēka (kurā ir pirts papildus atpūtas iespējām un imunitātes stiprināšanai) un šķūnis. Zeme nav īpašumā.

Māja atrodas starp teikām apvīto Ķentes pilskalnu un romantisko Špakovska parku, mierīgā privātmāju rajonā. Mazāk kā 10 min gājiena attālumā ir sabiedriskā transporta pieturas un veikals “Aibe”, nepilnu 2 km attālumā ir Pārogres dzelzceļa stacija, 2.5 km attālumā Ogres bāka un Ogres estrāde, pilsētas centrs - 3 km attālumā. Nepilnu 10 minūšu brauciena attālumā dažāda veida veikali, izglītības iestādes, kafejnīcas un restorāni utt.

Šī nav vienkārši māja – tā ir vīzija par dzīvi, kuru vēlaties šeit veidot. Māja ar lielu potenciālu un spēcīgiem pamatiem. Māja, kura var kļūt par Jūsu ģimenei nozīmīgu un atmiņām piepildītu vietu!

Lai vienotos par apskati un gūtu papildus informāciju – zvaniet uz norādīto tālruni!

177.1 m2

177.1

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully