Nekustamie īpašumi

Komercobjekti Investīciju iespēja Valmierā, Brēžas ielā

Īss apraksts

Investīciju iespēja Valmierā! Piedāvājam iegādāties īpašumu 2059 m2 platībā, labā atrašanās vietā klusā rajonā, taču tajā pašā laikā netālu no rosīgā pilsētas centra. Īpašumā atrodas dzīvokļu ēka 279.9 m2 platībā. Stabils pamats potenciāliem nākotnes projektiem!

Īpašumam izdevīga atrašanās vieta – atrodoties pilsētas centra tuvumā, ir garantēta ērta piekļuve Valmieras pilsētas sniegtajām iespējām un ērtībām, taču tajā pat laikā īpašums ir mierīgā rajonā, kur garantēts klusums jebkurā diennakts laikā. Pilsētas centrs tikai 1 km attālumā, 300 m attālumā sabiedriskā transporta pieturas, kas garantē vieglu piekļuvi citām Valmieras pilsētas daļām. Apkārtnē ir dažāda veida veikali (top!, daba, Rimi, Maxima X), izglītības iestādes (Valmieras sākumskola, Valmieras Valsts ģimnāzija), parki, kafejnīcas un restorāni (Ahh-meat, Pasēdnīca, Panda Sushi, Vecpuisis u.c.).

Valmiera - pilsēta uzņēmējdarbībai un investīcijām!

Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

2059 m2

Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully