Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Zemes gabals privātai apbūvei Mūrmuižā, Valmieras novadā

Īss apraksts

Pārdod apbūves gabalu Mūrmuižā – mierpilnā ciematā netālu no Valmieras! Zemes gabals piemērots privātai apbūvei – vieta Jūsu privātmājai Mūrmuižā!

Zemes gabala platība – 2661 m2.

Ciematā viss ir viegli un ērti sasniedzams arī ar kājām. 10-15 minūšu gājiena attālumā atrodas sabiedriskā transporta pieturas, pārtikas veikals “mini top!”, Mūrmuižas pasta nodaļa, pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”, Mūrmuižas dzirnavezers, Miegupītes pastaigu taka.

Izdevīgās atrašanās vietas dēļ, Mūrmuižas ciems ir laba vieta, kur baudīt nesteidzīgu ikdienas ritmu, taču tajā pat laikā atrasties netālu no pilsētām - tikai 10 minūšu brauciena attālumā atrodas Valmieras pilsēta un 25 minūšu brauciena attālumā ir Cēsis, kur ir gan izglītības iestādes, gan atpūtas un izklaižu iestādes, gan pastaigu vietas, gan medicīnas iestādes un viss pārējais nepieciešamais iedzīvotāju vajadzībām. Mūrmuižas ciemam ir nodrošināta regulāra autobusu satiksme uz Valmieru.

Dzīvojiet Mūrmuižā – mierpilnā ciematā netālu no Valmieras!

2661 m2

2661

  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Pļavas iela 3a, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully