Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Apbūves gabals Dakstiņu ielā, Valmierā

Īss apraksts

Pārdod zemes gabalu Dakstiņu ielā, Valmierā. Vieta Jūsu mērķu attīstīšanai mierīgā ciematā, tikai 1.5 km attālumā no pilsētas centra!

Komunikācijas – ūdensvads, kanalizācija. Kopējā zemes gabala platība – 1373 m2.

Īpašums atrodas Šķesteros - jaunā dzīvojamo privātmāju rajonā Valmierā, kas īpaši iecienīts ģimeņu vidū. Tuvumā dažāda veida veikali (“Depo”, “Maxima”, “Top”, “Rimi”, “Gigant mēbeles”), sabiedriskā transporta pieturas, četru minūšu brauciena attālumā ir izglītības iestādes (PII “Buratino”, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola, Valmieras sākumskola un Valmieras Valsts ģimnāzija), Valmieras Olimpiskais centrs (kur ir SPA, peldbaseins, ledus halle un dažādas iespējas trenēties un aktīvi atpūsties), kā arī netālu viss cits ērtai dzīvošanai.

Kļūstiet par daļu no Šķesteriem! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

1373 m2

1373

  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully