Nekustamie īpašumi

Komercobjekti Namīpašums Līgatnes ielā, Cēsīs

Īss apraksts

Iespēja iegādāties namīpašumu Cēsīs, Līgatnes ielā. Stabils pamats Jūsu vīzijām labā atrašanās vietā!

Īpašumā:

  • četru dzīvokļu mūra ēka 165.3 m2 platībā;
  • piecu dzīvokļu koka ēka 230.9 m2platībā;
  • palīgēka (šķūnis) 88.3 m2 platībā;
  • zemes vienība 1752 m2platībā;

Īpašumā esošās dzīvokļu ēkas ir pilnībā izīrētas. Nepieciešamība veikt uzlabojumus un pielāgot īpašumu mūsdienu vajadzībām. Pieslēgums pilsētas tīkla ūdensvadam un kanalizācijai, krāsns apkure. Plašas iespējas pagalma labiekārtošanai un iekopšanai. Neatkarīgi no jauno īpašnieku vīzijām un nākotnes plāniem, šis ir labs pamats turpmākai īpašuma attīstībai!

Īpašums atrodas labā atrašanās vietā – klusā pilsētas daļā, tuvu visām pilsētas centra sniegtajām iespējām un ērtībām. Tuvākajā apkārtnē - vairākas jaunas privātmājas, izglītības iestādes (Cēsu 1.pamatskola, Cēsu Jaunās pamatskolas pirmsskola, Cēsu pilsētas 4. pirmsskolas izglītības iestāde u.c.), veikali, sabiedriskā transporta pieturas. Pilsētas centrs 1 km attālumā.

Ieguldiet Cēsīs - modernā pilsētā ar bagātu vēsturi, piepildītu kultūras dzīvi un lieliskām dabas ainavām! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

1752 m2

1752

  • Elektrība
  • Ūdensvads
Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully