Nekustamie īpašumi

Mājas Divstāvu māja Cēsīs, Niedru ielā

Īss apraksts

Privātmāja Cēsīs, Niedru ielā. Praktiska plānojuma māja ērtai ģimenes dzīvei vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām!

Īpašumā:

  • Dzīvojamā māja 278,1 m2 platībā;
  • Zemes vienība 1144 m2 platībā;

Mājas iekšējais plānojums ir veidots, ņemot vērā funkcionalitāti un ērtības. Pirmajā stāvā atrodas virtuve, divas istabas un sanitārtehniskā telpa. Vienā no dzīvojamajām istabām ir kamīns, kas sniedz iespēju baudīt siltus un mājīgus ziemas vakarus. Otrajā stāvā atrodas divas istabas, divas vannas istabas, plašs gaitenis un balkons. Ēkas pagrabstāvā ir pagrabs un pirts ar atsevišķu dušas telpu. Mājā ir gāzes apkures katls, un abos ēkas stāvos ir siltās grīdas.

Telpas mājā ir piepildītas ar dabīgo gaismu, pa ēkas logiem paveras plašs skats uz apkārtējo ainavu un iekopto pagalmu. Plašā, koptā teritorija ir lieliski piemērota atpūtai svaigā gaisā, dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām, kā arī turpmākai teritorijas labiekārtošanai un pielāgošanai atbilstoši personīgajām vēlmēm un vajadzībām.

Īpašums ir viegli sasniedzams ar automašīnu un atrodas tikai 6 minūšu attālumā no pilsētas centra. Cēsis piedāvā plašu pakalpojumu un izklaides klāstu, tai skaitā dažāda veida veikalus, skolas, bērnudārzus, kultūras iestādes, sporta centrus, u.c. Apkārtējā vide ir bagāta ar neskartu dabu, ainaviskām atpūtas vietām, bagātu vēsturi, plašām aktīvās atpūtas iespējām.

Jūsu ģimenes māja Cēsīs jau gaida Jūs! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

278.1 m2

278.1

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully