Nekustamie īpašumi

Apbūves gabali

Apbūves gabali Īpašums Vidzemes vidienē

Īss apraksts

Īpašums 1.68 ha platībā Vidzemes vidienē, Latvijas laukiem raksturīgā ainavā, starp lauku viensētām un plašām, zaļojošām pļavām.

Lieliska vieta, kas piemērota privātmājas būvniecībai, dārzu iekopšanai, nelielas saimniecības veidošanai vai lauksaimniecības darbības uzsākšanai vai paplašināšanai. Pēc teritorijas funkcionālā zonējuma – lauksaimniecības teritorija, kur galvenie zemes izmantošanas veidi ir lauksaimnieciska izmantošana, viensētu apbūve, publiskā vai privātā ārtelpa, publiskā apbūve, u.c.

Ērta piekļūšana, ir nobrauktuve no autoceļa.

Īpašumam laba atrašanās vieta pie Inciema robežas. Aptuveni kilometra attālumā – sabiedriskā transporta pieturas, pārtikas veikals LaTS, kafejnīca Pansija, PII Ezerciems, u.c. Vien 13 km attālumā ir Sigulda, 35 km attālumā Cēsis, 47.7 km attālumā Valmiera, 50 km attālumā Rīga.

Vieta Jūsu privātmājai vai saimnieciskajai darbībai ērtā atrašanās vietā! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni.

1.68 ha

Apskatīt plānus

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully