Nekustamie īpašumi

Mājas Mājīga divstāvu māja Cēsīs, Priedes ielā

Īss apraksts

Pārdod īpašumu Priedes ielā, Cēsīs ar kopējo platību 3451 m2.

Īpašumā:

  • Zemes vienība 3451 m2 platībā;
  • Māja 76,2 m2 platībā;
  • Saimniecības ēka 102,5 m2 platībā;

Mājas 1. stāvā atrodas atpūtas telpa, pirts un tualete. 2. stāvā atrodas gaitenis un istaba. Ēkai ir centrālā apkure, radiatori, 1. stāvā siltās grīdas. Pamati ir veidoti no monolīta dzelzsbetona, sienas no koka konstrukcijām, koka pakešu logi. Ēka nodota ekspluatācijā 2013. gadā. 2024.gadā tika veikti ēkas fasādes atjaunošanas darbi.

Saimniecības ēkā atrodas noliktava, malkas novietne, darbnīca un nojume auto novietnei. Ēka ir veidota no koka konstrukcijām un ekspluatācijā nodota 2013. gadā.

Mājai vietējā centrālā apkure (cietā kurināmā apkures katls), pilsētas ūdensvads un kanalizācija. Iespējams apdzīvot uzreiz vai pielāgot savai gaumei un vajadzībām.

Apkārtējā īpašuma teritorijā ir iekopta zaļā zona ar koptu mauriņu un dažādiem augļu kokiem. Pie mājas ir bruģēta āra terase, kuru siltajā sezonā var izrotāt ar ziediem un uz tās pavadīt siltos vakarus, baudot patīkamo atmosfēru. No terases paveras brīnišķīgs skats uz dīķi.

Īpašums ainaviskā un klusā privātmāju zonā uz nogāzes, kur apkārt ir plaša zaļā zona. Cēsu pilsētas centrs 2,5 km attālumā, kur pieejami dažādu veidu veikali, izglītības iestādes, kafejnīcas un restorāni. Netālu atrodas upe Gauja, pie kuras var baudīt dabas mieru un klusumu. 3 km attālumā atrodas Žagarkalns un Kosmosa izziņas centrs.

Atrodi līdzsvaru starp pilsētas burzmu un dabas mieru! Vairāk informācijas – zvanot pa norādīto tālruni!

3451 m2

3451

  • Elektrība
  • Ūdensvads
  • Kanalizācija
  • Centrālā apkure

Adreses

Valmiera: Rīgas iela 39, LV-4201
Cēsis: Raunas iela 15, LV-4101
Valka: Rīgas iela 11, LV-4701

Kontaktinformācija

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: +(371) 642 07022

Seko mums

Uzzināt vairāk

Contact us

Your message has been sent sucessfully